Hakkımızda


Temizlik Sektöründeki tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen MERSİN TEMİZLİK, genç ve dinamik kadrosuyla, müşteri beklentilerini karşılayabilen profesyonel bir temizlik firmasıdır.

Temizlik, tarihin ilk çağlarından günümüze kadar yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan ve zorunluluklar nedeniyle uygulanan bir kavram olarak var olsa da, dünyada temizlik sektörünün kavram olarak hayatımıza girmesinin üzerinden henüz 110 yıl geçti. Kentleşme ve sanayileşmedeki hızlı gelişim, modern yaşamın her geçen gün değişen beklentiler oluşturmasıyla şekillendi. Tüm kavramların merkezinde yer alan insan. Gelişen teknolojiler, modern yaşam alanları, katlı dev plazalar ve yaşamın merkezinde yer alan sürekli değişen ve yükselen beklentiler. Gelişen teknolojiler ve yaşam alanlarının modernleşmesi, beraberinde daha yoğun bir tempo doğurmuştur. Gerek profesyonel yaşamda, gerekse bireysel yaşamda bazı hizmetlerin dışarıdan alınması kaçınılmaz olmuştur.


Günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, zaman ve mekânlar ne kadar değişikliğe uğrarlarsa uğrasın, değişmeyen tek şey insan kavramının hep mükemmeli arayışı olmuştur. Mersin Temizlik, mükemmeli ve farklılığı arayan müşteri beklentilerini maksimum karşılayabilen modern altyapısıyla, bireylere ve kurumlara profesyonel dış kaynak kullanım servisleri üretmektedir. Temizlik sektörü; her türlü endüstriyel alanlarda, kapalı ve açık mekânlarda, kamu alanlarında, özel şirket ve işletmelerde, yaşam alanlarında ve deniz araçlarında yürütülen hizmet sektörünün temel kollarından biridir.